FDXM50F9 / RXM50A8 Ortakinis oro kondicionierius Daikin 5,0kW / 5,8kW
Parduota 0. Liko tik 1
Likutis: In Stock
Prekės ženklas:
Prekės kodas: FDXM50F9 / RXM50A8
Prekės aprašymas
Daikin FDXM50F9 / RXM50A8 – ortakinis oro kondicionierius
Techninės charakteristikos
  • Vėsinimo galia: 5,0 kW
  • Šildymo galia: 6,0 kW